Moderní a přitom cenově dostupné ubytování v centru Zlína poskytuje Amenity wellness penzion Zlín. Najdete ho na třídě Tomáše Bati 5636, což je hlavní dopravní tepna krajské metropole.

Hotel Amenity je ideální pro rodiny s dětmi, obchodní cestující i mladé páry na cestách. A využívají ho také zahraniční hosté, například když se ve Zlíně koná Barum Rally nebo Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež.

S celkovou kapacitou 18 osob patří Amenity penzion Zlín mezi menší ubytovací zařízení s rodinnou atmosférou. Jedinečné jsou jeho wellness služby – přímo v budově můžete využít whirlpool, relaxační místnost, finskou saunu a rozmanité masáže.

Proslulé jsou i hotelové snídaně, jichž je velký výběr a podávají se téměř celé dopoledne. Amenity Wellness Spa patří mezi nejvíce vyhledávané penziony ve Zlíně i proto, že v něm působí milý, usměvavý personál. Jistě vás také potěší parkování přímo před budovou.

Saunový svět Amenity penzionu ve Zlíně

V Amenity penzionu jsou finská sauna a alternativní sanarium doplněny whirlpoolem, Kneippovým chodníkem, solnou a bylinnou parní lázní. V solné parní lázni je nižší teplota (45 až 50 stupňů), což mnoha lidem vyhovuje více než tradiční finská sauna s teplotou 90 až 100 stupňů. A po saunování je k dispozici ochlazovací bazén, nebo jeho alternativa – ledový déšť. Dopřát si můžete také masáže a posezení v baru u dobrého drinku.

Co nabízí Amenity penzion ve Zlíně v balíčku pro zamilované

Ve zlínském penzionu Amenity lze využít i wellnes pobytové balíčky – relaxační, na míru, nebo třeba pro zamilované, které zahrnují:

  • welcome drink
  • ubytování v penzionu Amenity na 2 noci
  • 2× snídani dle vlastního výběru
  • 2× vstup do wellness
  • pro dámu: čokoládová procedura – 120 minut
  • pro pána: masáž lávovými kameny – 90 minut
  • zážitkové víno/sekt

Budete-li v oblasti východní Moravy, využijte Amenity Wellness Spa – mnohem více než jen penzion k ubytování, a umocněte své zážitky z cest zaslouženou relaxací. A můžete si tu zamluvit i svatební noc…

Amenity Zlín ve Zlíně hodnocení