WhirlpoolWhirlpool

Populární součástí relaxace je odpočinek ve whirlpoolu. Na tělo působí kombinace podvodní vzduchové masáže s masáží vodním proudem. Dochází k uvolnění svalů, odstraňuje napětí a zvyšuje imunitu organismu. Prospívá pohybovému aparátu a posiluje svalstvo. Nejdůležitější je však odreagování, fyzické a psychické uvolnění. Celkovou relaxaci u nás dotváří pohled do atria s japonskou zahradou.

Relaxační místnostRelaxační místnost

Dovršením celkového uvolnění těla, navození harmonického stavu vyrovnanosti psychické a fyzické stránky organismu, k tomu všemu vám poslouží relaxační místnost. Ve stylové odpočívárně můžete využít tradičních lehátek nebo velmi příjemných vodních postelí. Vytlačit stres z podvědomí vaší mysli pomohou jemné tóny relaxační hudby. Jen nechejte čas plynout, bohatě se vám to vrátí v podobě lepší vitality a duševní rovnováhy…

Finská saunaFinská sauna

Čas strávený v sauně KLAFS PROFI je skutečným zážitkem pro každého milovníka saunování. Blahodárně působí na zdraví člověka, má především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranyschopnost vašeho organismu a snižuje výskyt onemocnění. Při pobytu ve finské sauně dochází k intenzivnímu pocení, jehož prostřednictvím se pokožka zbavuje nečistot a urychluje látkovou výměnu. Spokojeni budou i ti nejnáročnější. A pro ty, kteří saunu navštíví poprvé, se stane neodmyslitelnou součástí každého relaxačního pobytu. Teplota v sauně dosahuje 90 – 100 °C.

SanariumSanarium KLAFS

Pokud se vám klasická finská sauna zdá příliš horká nebo suchá, tak právě pro vás máme ideální alternativu. Je jí sanarium KLAFS, tvoří kombinaci klasické suché sauny a parní koupele za doprovodu relaxační hudby. Řízená vlhkost vzduchu dosahující až 55% je ideální k uvolnění a odpočinku. Střídání horka a chladu posiluje obranyschopnost organismu a krevní oběh, tělesná a duševní stránka se při pobytu v sanariu dostává do rovnováhy. Teplota v sanariu je 55 – 60 °C.

Solná parní lázeňSolná parní lázeň

Parní lázeň je vytvořena inteligentním systémem rozdělování páry, která zabezpečuje optimální klima při teplotě 45 – 50 °C. Současné inhalování soli působí pozitivně, právě tak jako při pobytu u moře. Sůl očistí kůži, stimuluje krevní oběh a zmírní dechové potíže. Jemné kapičky mlhoviny se vstřebávají do kůže a sliznicí dýchacích cest.

Bylinná parní lázeňBylinná parní lázeň

Blahodárné účinky páry poznali už staří Římané. Směs páry a vonných esencí napomáhá k uvolnění nahromaděného psychického i fyzického napětí, působí příznivě především na dýchací cesty a pokožku. Překrvením se tělo osvobodí od pocitů únavy, stresu a deprese. Výsledkem pobytu v bylinné parní lázni je pocit celkové relaxace, osvěžení a povzbuzení těla. Pára v kombinaci se směsí bylin také rozšiřuje póry a vyplavuje toxické látky, čímž pokožka dostává jemný a sametový vzhled.

Ochlazovací bazén

Ledová voda přináší organismu po době strávené v sauně doslova oživující osvěžení. U nás se můžete ochladit nejenom v bazénu, ale pro ty méně odvážné je k dispozici ledový déšť, který přináší především pocity úlevy. Ochlazení má za cíl zvýšenou teplotu těla snížit na původní hodnoty, přitom stoupá obsah kyslíku v krvi. Teplo působí na tělesnou schránku fyzicky i psychicky jako uvolnění, aplikace ochlazení zajistí pocit osvěžení.

Kneippova cesta

U návštěvníků wellness center stoupá v oblibě Kneippova cesta. Spočívá v aktivní masáži akupresurních bodů na ploškách chodidel pomocí oblázků. Významnou, zejména pocitovou roli, hraje střídání teplé a studené vody. Terapie je vhodná při bolestech hlavy a syndromu studených nohou. Velmi pozitivně ovlivňuje krevní oběh, příznivě působí na prokrvení končetin a lidský organismus přivyká otužování.

Bar

Zázemí wellness centra se nemůže obejít bez baru s bohatou nabídkou nápojů a příjemnou obsluhou. Při saunování je pravidelné doplňování tekutin a vitamínů nezbytné. Plnohodnotný servis, který vám náš SPA bar nabízí, lze využít také během procedur.

Teď už pro vás není tajemství, co znamená slovo AMENITY, přece krása života.

Amenity Zlín ve Zlíně hodnocení