Ubytování ve Zlíně s wellness a kavárnou

Penzion Amenity Zlín nabízí útulné, moderně vybavené a přitom cenově dostupné ubytování v centru Zlína. Penzion najdete na třídě Tomáše Bati 5636, hlavní dopravní tepně krajského města.

Pro koho je vhodné ubytování ve Zlíně v penzionu Amenity?

Hotel Amenity využívají rodiny s dětmi, lidé na služebních cestách i mladé páry na cestách pro krátkodobé ubytování. Komfortně vybavený penzion je zkrátka ideálním místem pro ty, kteří vyhledávají zdravý životní styl a pohodové místo k odpočinku. Mezi klienty penzionu s wellness a spa v centru Zlína patří i zahraniční cestovatelé, a to zejména v době konání mezinárodních akcí, ať je to Barum Rally nebo Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež. Pro pravidelné návštěvníky jsou nachystány lákavé zákaznické výhody a speciální nabídky.

Nadstandardně vybavené pokoje pro páry i rodiny

Pro váš ničím nerušený odpočinek při návštěvě Zlína a okolí je připraveno 7 nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojů a jeden rodinný pokoj až pro 4 osoby. Samozřejmostí je vlastní koupelna, minibar, televize a připojení k internetu. Pro vaše cennosti je na každém pokoji k dispozici trezor.

S celkovou kapacitou 18 osob patří penzion Amenity mezi menší, rodinnou atmosférou oplývající ubytovací zařízení ve Zlíně. Velmi příjemně na hosty zlínského wellness penzionu působí také originálně vymalované pokoje a moderní nábytek. Přesvědčte se sami na fotografiích vpravo!

Hledáte cenově dostupné ubytování s wellness službami? Penzion Amenity jej nabízí již od 1 357 Kč na noc

Amenity není jen synonymem pro skvělé ubytování. Právem si zaslouží označení wellness penzion. Přímo v budově najdou hosté kompletně vybavené, moderní wellness – služby whirlpool, relaxační místnost, finskou saunu a širokou nabídku masáží.

Pro večerní pobavení jistě využijete možnost příjemného posezení s přáteli u nějakého drinku v baru. Hotel Amenity Zlín patří mezi nejoblíbenější hotely ve městě a okolí.

10 důvodů, proč si pro ubytování ve Zlíně vybrat Wellness hotel Amenity

  1. Moderní, komfortně vybavené pokoje
  2. Blízkost centra
  3. Výborná kavárna a bar
  4. Wellness a spa přímo v budově penzionu
  5. Špičkové masáže
  6. Parkování přímo před hotelem
  7. Relaxační japonská zahrada
  8. Snadná dopravní dostupnost
  9. Rodinná atmosféra penzionu
  10. Cenově dostupné ubytování od 1 357 Kč na noc

A když k 10 plus přidáme estetické a útulné prostředí, milý a usměvavý personál, můžeme zařadit Amenity Zlín mezi nejvyhledávanější ubytování ve Zlíně.

U nás vám nebude ke štěstí nic chybět – krásné ubytování, sauna a saunový svět, masáže, bar – co víc si přát? Tak přijeďte k nám a přesvědčte se, těšíme se na vás. Určitě si to u nás užijete!

Amenity Zlín ve Zlíně hodnocení