Ubytování ve Zlíně s wellness a kavárnou

Penzion Amenity Zlín nabízí útulné, moderně vybavené a přitom cenově dostupné ubytování v centru Zlína. Penzion najdete na třídě Tomáše Bati 5636, hlavní dopravní tepně krajského města.

Pro koho je vhodné ubytování ve Zlíně v penzionu Amenity?

Hotel Amenity využívají rodiny s dětmi, lidé na služebních cestách i mladé páry na cestách pro krátkodobé ubytování. Komfortně vybavený penzion je zkrátka ideálním místem pro ty, kteří vyhledávají zdravý životní styl a pohodové místo k odpočinku. Mezi klienty penzionu s wellness a spa v centru Zlína patří i zahraniční cestovatelé, a to zejména v době konání mezinárodních akcí, ať je to Barum Rally nebo Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež. Pro pravidelné návštěvníky jsou nachystány lákavé zákaznické výhody a speciální nabídky.

Nadstandardně vybavené pokoje pro páry i rodiny

Pro váš ničím nerušený odpočinek při návštěvě Zlína a okolí je připraveno 7 nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojů a jeden rodinný pokoj až pro 4 osoby. Samozřejmostí je vlastní koupelna, minibar, televize a připojení k internetu. Pro vaše cennosti je na každém pokoji k dispozici trezor.

S celkovou kapacitou 18 osob patří penzion Amenity mezi menší, rodinnou atmosférou oplývající ubytovací zařízení ve Zlíně. Velmi příjemně na hosty zlínského wellness penzionu působí také originálně vymalované pokoje a moderní nábytek. Přesvědčte se sami na fotografiích vpravo!

Hledáte cenově dostupné ubytování s wellness službami? Penzion Amenity jej nabízí již od 574 Kč na noc

Amenity není jen synonymem pro skvělé ubytování. Právem si zaslouží označení wellness penzion. Přímo v budově najdou hosté kompletně vybavené, moderní wellness – služby whirlpool, relaxační místnost, finskou saunu a širokou nabídku masáží.

Pro večerní pobavení jistě využijete možnost příjemného posezení s přáteli u nějakého drinku v baru. Hotel Amenity Zlín patří mezi nejoblíbenější hotely ve městě a okolí.

10 důvodů, proč si pro ubytování ve Zlíně vybrat Wellness hotel Amenity

  1. Moderní, komfortně vybavené pokoje
  2. Blízkost centra
  3. Výborná kavárna a bar
  4. Wellness a spa přímo v budově penzionu
  5. Špičkové masáže
  6. Parkování přímo před hotelem
  7. Relaxační japonská zahrada
  8. Snadná dopravní dostupnost
  9. Rodinná atmosféra penzionu
  10. Cenově dostupné ubytování od 574 Kč na noc

A když k 10 plus přidáme estetické a útulné prostředí, milý a usměvavý personál, můžeme zařadit Amenity Zlín mezi nejvyhledávanější ubytování ve Zlíně.

U nás vám nebude ke štěstí nic chybět – krásné ubytování, sauna a saunový svět, masáže, bar – co víc si přát? Tak přijeďte k nám a přesvědčte se, těšíme se na vás. Určitě si to u nás užijete!

Amenity Zlín ve Zlíně hodnocení