Zoologickou zahradu Zlín-Lešná ročně navštíví okolo půl milionu návštěvníků, což ji řadí hned za pražskou zoo. Pokud hledáte ubytování v okolí zlínské zoo, která je nejoblíbenějším turistickýn místem na Moravě, máme pro vás tip.

Každá vstupenka do zoo Zlín, pro dospělého i rodinná, platí zároveň jako poukaz na snídani zdarma k ubytování v hotelu Amenity Wellness Spa Zlín. Lze ji takto uplatnit celý měsíc od zakoupení.

Přijíždíte-li do celoročně otevřené zoologické zahrady Zlín-Lešná z větší dálky, určitě tento hotel ve Zlíně na třídě Tomáše Bati využijte. Tady se zklidníte a načerpáte novou energii.

Amenity Wellness Spa v centru Zlína nabízí špičkově vybavený saunový svět: finskou saunu, sanarium, whirlpool, Kneippův chodník a parní lázně – solnou a bylinnou. K tomu cenově výhodné ubytování, kavárnu a vyhlášené snídaně, například fitness, francouzskou či anglickou, které vám příjemný personál naservíruje od 7 do 11 hodin.

Dopřejte dětem zážitky ze zoo i sauny

Rozsáhlá zoo Zlín-Lešná je uspořádaná podle jednotlivých kontinentů, takže v ní za jediný den uvidíte zvířata z Afriky, Asie, Ameriky i Austrálie. Velkým lákadlem zoologické zahrady je nová Zátoka rejnoků, které si tu můžete i nakrmit.

Hledáte ubytování u ZOO Zlín? Pak se vydejte do blízkého města a využijte komfortní ubytování s wellness a saunou.

Protože zvířátka v zoo většinou navštěvují rodiče s dětmi, je na místě otázka, zda se saunování hodí i pro děti? Podle odborníků jednoznačně ano – sauna je na posílení obranyschopnosti dětského organismu vynikající. Děti také po sauně vydatněji jí a spí. Saunujte je však jen jednou týdně a ve zkrácených intervalech, 2× až 3× za sebou.

A až vaše děti v hotelu Amenity Wellness Spa usnou sladkým spánkem, využijte maséra a nechte se hýčkat relaxační kúrou. S předzvěstí královské snídaně, kterou obdržíte v rámci vstupenky do zlínské zoo.

Amenity Zlín ve Zlíně hodnocení